| Tudoricaaa a întrebat:

Am și eu o intrebare laughing mai nou am vizionat Black clover,mi-a plăcut. Mai exista un anime de genul asta in afara’ de naruto laughing mersi mult, sau un anime care v a plăcut foarte mult, cu o scurta descriere

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Fairy Tail
RADIANT
The Seven Deadly Sins
Blue Exorcist
Bungo Stray Dogs
EDENS ZERO
Bleach

| TOOL a răspuns:

HUNTERxHUNTER, Yu Yu Hakusho, Fullmetal Alchemist, Attack On Titan cam astia is parintii shounen-ului (main genre-ul lui Black Clover)

Dar daca vrei ceva chiar mai apropriat de Black Clover, sunt Fairy Tail si Ao no Exorcist, dar nu sunt asa "wow" precum cele de mai sus.

| Gabriela19loredana77 a răspuns:

Dororo