| nyoentox2002 a întrebat:

Am și eu o întrebare! Pana la ce ora avem voie să stam în afara gen în ora pana la 21 sau 23?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai poti sa stai pana la cat vrei, legat de partea cu declaratia... 23.

| nyoentox2002 explică (pentru DoarBogdan):

Pai ma refer pana la ce ora am voie sa stau afara fără declarație, sa nu primesc amenda

| DoarBogdan a răspuns (pentru nyoentox2002):

Pai cum am spus, intre 23:00 si 05:00.

Stiu ca asa era si din cate vad, peste tot doar aceste ore sunt mentionate:
https://www.kanald.ro/......l-20116463

| ancaval a răspuns:

Pe frigul ăsta + virusul, ce ai mai căuta afară la 21:00? Sau 23:00? Pentru ce? Vara, înțeleg. Dar acum?

| Madalina1837 a răspuns:

Ora 23