| Annonymus2 a întrebat:

Am și eu o întrebare pentru care s-ar putea sa ma judece mulți dintre voi. Cum reușesc majoritatea adolescenților si nu numai sa strângă asa multe likeuri pe Facebook și Instagram? Eu de abia strâng vreo 40 și alții au câte 400-500 dacă nu mai mult. Ideea e ca eu chiar nu înțeleg cum, mai ales ca unii (nu vreau sa ii judec sau ceva) n-au cum sa cunoască atâtea persoane în viata reala. Deci va rog, ăștia care aveți asa multe likeuri, dați-mi si mie un pont dacă se poate. Chiar m-am tot gândit la asta în ultima vreme pentru ca ma deranjează ca eu am vreo 40 de likeuri in medie, iar alții fac numere asa mari.
PS fără linkuri sau reclame la nu știu ce siteuri de like for like sau alte hackuri ieftine.
Pe mine ma interesează cum reușesc alții sa ajungă la numerele alea și eu de ce nu pot.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Fa ca ei si ai rabdare, fiindca nici ei nu au avut 3000 de likeuri intr-o zi ci in luni foarte mulet sau ani.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Postand zilnic cateva video-uri foarte atractive sau texte interesante, care aduna oamenii.
In momentul cand ajung sa fie vizionati de foarte multi, atunci google detecteaza asta si-i puen reclame pe pagina, ceea ce atrage si mai multi vizitatori.
Pontul este sa postezi NUMAI video-uri bune si foarte bune, nu balarii ca omul intra, vede odata si nu se mai intoarce niciodata.

| Annonymus2 explică (pentru Violleta2022):

Nu știu ce sa zic, poate ca ai dreptate, dar cei despre care vorbesc nu postează deloc video-uri și nici contentul lor nu pot sa zic ca e ceva wow. Adică da, is poze OK, dar nu sunt poze făcute la Monaco sau mai știu eu unde, ci poze făcute în parc de exemplu (unde poate oricine sa facă). Și cu toate astea, tot strâng vreo 300 de likeuri. Cum?

| Annonymus2 explică (pentru Violleta2022):

Se poate sa ai dreptate, deși mai știu și cazuri care "rup" in numere din prima. Dar oricum îmi vine greu acum sa pun o poza și sa fac asa puține likeuri. Și în același timp multă lume ma bate la cap ca "auzi, da tu de ce nu postezi?". Ce drame?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Annonymus2):

Fa ca ei si ai rabdare, fiindca nici ei nu au avut 3000 de likeuri intr-o zi ci in luni foarte mulet sau ani.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te uiți ce fac ei.

| Annonymus2 explică (pentru sadrian46):

Pai de aia întreb aici, ca habar nu am

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Postezi ce vrea lumea sa vada, simplu.

Dar intrebarea mai buna este... cu ce te ajuta? :/

| Annonymus2 explică (pentru DoarBogdan):

Nu înțeleg la ce te referi cu "postezi ce vrea lumea sa vadă", dacă ai putea sa explici mai mult m-ar ajuta.

Ca să îți răspund la întrebare, sincer nu ma prea ajuta cu mare lucru în viata reala, poate doar asa pentru stima de sine laughing. Dar ideea e ca as vrea și eu sa postez ceva, dar mi se pare rușinos sa o fac dacă strâng asa puține likeuri și commuri. Poate ceilalți o sa creadă ca sunt vreun antisocial sau ceva. Pe scurt, ma ajuta sa nu ma fac de rușine laughing)

| alexalx1234 a răspuns:

Ți-ai dat singur răspunsul. Folosesc site-uri de genul.

| Annonymus2 explică (pentru alexalx1234):

Aici chiar nu ai dreptate. M-am gândit la asta și am încercat și eu mai demult site-uri de genu, deci știu cum merge treaba cu ele. Site-urile astea îți aduc numa arabi sau alți străini care dau like sau dacă îți aduc romani, atunci is cele mai de rahat și dubioase conturi. Eu nu am observat conturi de astea dubioase care sa le dea like ăstora despre care vorbesc. Deci nu, nu-i din cauza asta.