| Mihaela_Pușcaș_1994 a întrebat:

Am si eu o intrebare ...prieteni mei spun ca sunt foarte retrasa si stau singura mai mereu ..eu incerc sa ma apropiu de ei dar ..simt ca ei nu ma vreau in preajma lor de ce simt asa fata de parintii mei si de toata lumea din jurul meu sad Nu stiu ce sa fac sa nu intru in depresie ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum poti tu sa simti ceea ce ei nu simt?
Daca ei ti-au reporsat ca esti prea distanta, inseamna ca esti prea distanta!
Cel mai rpobabil tu esti aiai ca=re inventezi asemenea problme, cu scuza de a nu fii deranjata.
Totusi, daca vrei prieteni si vrei sa socializezi, este bine sa-ti schimbi comportamentul si sa lasi impresiile pe care ti le inventezi singura, acum, cand inca mai ai prieteni care te vor in preajma lor.
Nu uita: totul tine doar de tine!

| FaraNumePls a răspuns:

Poate e doar in capul tau. Așa sunt oamenii, bagă-te in vorba cu toți. Intra in miez happy

| Mihaela_Pușcaș_1994 explică (pentru FaraNumePls):

Degeaba incerc sa intru sa ma bag in seama.dar simt ca ei nu ma vor in preajma lor sad