| didux a întrebat:

sunt disperata. Am resetat windowsu cu windows xp sp2. si nu mai mai conecteaza la internet, am 2 calculatoare adica unu normal si un laptop, la laptop este problema. si vreau sa folosesc acelasi modem si acelasi fir pentru ca nu o sa mai folosesc calculatoru. si nu ma lasa! VA ROG AJUTATI-MA! DAU FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS love struck

1 răspuns:
| DodoKan a răspuns:

Http://pcdc.ash.com intra aici si poti sa dicuti online cu un depanator PC care te va ajuta.