| IngaPîrău a întrebat:

Un sportiv care practica taekwondo, poate sa fie in acelasi timp si un scriitor sau un poet bun? Cum Credeti?

Răspuns Câştigător
| irinuk28 a răspuns:

Bineinteles,ce are de-a face una cu alta?! Dupa un trup dur, se poate ascunde un suflet bland de poetwinking

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Slabe sanse dar nu imposibile. Tine pentru tine tot ce faci, altfel oameni vor gasi motive sa te judece, sa rada de tine si sa te marginalizeze.Nu toti oameni pot intelege un text de dragoste, nu toti oameni pot intelege o poezie, nu toti oameni sunt sentimentali, sensibili ca uni dintre noi.Ai 5 degete la o mana, si nu toate sunt la fel.Arata numai oamenilor speciali ce porti cu adevarat in suflet/inima. Nu oricui, unii oameni nu pot intelege asta, si daca nu vor intelege, vor incerca sa te judece.

| IngaPîrău explică (pentru Liviu):

Mulţumesc tuturora pentru încurajare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate foarte bine, mi se pare nu departe de firesc. Stiu cateva astfel de cazuri, dar nu stiu detalii exacte.
Valorifica toate talentele pe care le ai!