| Mmeellyyssa a întrebat:

va rog sa-mi raspunde-ti daca stiti si daca doriti. Daca ma simt complexata, ma consider grasa (inaltime: 1, 70m; greutate: 60 kg) si nu ma impac deloc cu felul in care arat, ma consider urata nu numai la corp, ci si la fata. Ce pot face pentru a ma simti bine in propriul corp?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Incearca sa mananci cat mai putin seara, dupa 6 si evita pe cat posibil dulciurile, painea, fainoasele. Vei slabi garantat cateva kilograme si te vei simti mai bine in pielea ta.

| laurentiu548 a răspuns:

Pai gandeste-te ca toata lumea din jurul tau te place asa cum esti big grin