| MacklemoreTheBest a întrebat:

Am si eu o mare, mare problema. Deci am vrut sa-mi activez urmarirea p facebook. Stiu cum trebuia activata, dau la setarile contului si la persoane care urmaresc... Dar eu cand intru in setarile contului mie nu-mi arata persoanele care urmaresc, pur si simplu nu e rubrica aia ca sa o pot activa. Ce trebuie sa fac ca sa am si eu urmarirea? Va rog, dau funda. :*

Răspuns Câştigător
| Wut a răspuns:

Pai trebuie sa ai 18 ani sa poti sa iti activezi aia... schimba-ti data de nastere