| SiMpLa a întrebat:

Am si eu o mare problema legat de un jocbig grin sims3.Deci.dupa ce l-am instalat si am mutat si chestia aia cu TS3...AR FI TREBUIT SA MEARGA INSA IMI DA EROARE si anume:
"Unable to start game. Davice 0 cannot run this title.No supported video graphics card detected.Please check your system hardware" poate o fi din cauza memorieithinking insa mai am 2, 75Gb spatiu in C. Nu inteleg, daca ma puteti ajuta cu un sfat vasi ramane recunoscatoarekisskisskiss

Răspuns Câştigător
| Alina a răspuns:

Nu iti merge din cauza placii video, nu a memoriei.Incearca sims 2.

3 răspunsuri:
| SiMpLa explică:

Pai acum cateva luni l-am instalat si tot asa mi-a dat si nu stiu ce am facut si dupa aia a mersthinking dar nu mai tin minte lucrul acela offf.Si ce sa fac ca sa il suporte placa video?

| NuConteazăCine a răspuns:

thinking Nu prea ma pricep, insa e posibil sa nu-l suporte placa video thinking

| NuConteazăCine a răspuns:

Pai ar trebui sa schimbi placa video thinking