| Breakingthenews a întrebat:

Am si eu o mica nelamurire...sau daca as putea sa o numesc asalaughing
sunt cu prietenul meu de un an si nu am nici-o idee de cadou(am nevoie rapida de pareri-facem un an peste 3zile) iar el nu e genu de tip caruia sa ii placa hainele, accesoriile... iar eu sunt in pana de idei, mai ales la cadouri... vreo idee?happyva rooog

3 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

O carte(sunt carticelele alea micute"Iubirea","Pentru iubitul meu")

| Breakingthenews explică:

Va multumesc frumos tuturor de ideihappy ma duc astazi sa ma uit dupa cadou...tongue