| Samy_Tiberiu_1994 a întrebat:

Am si eu o "mica" problema.
Cand vreau sa filmezi cu OBS (0.16.6) SA:MP imi apare pur si simplu ecranul negru (la celelalte jocuri nu).
Am incercat totul, am reinstalat samp, am facut orice pas cu trebuie ca la carte, dar nu inteleg ce are.
Toate celelalte merg capturile de ecran, imaginile, etc. Doar game capture nu merge.
Daca m-ati putea ajuta as fi recunoscator multumesc.

1 răspuns:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Încearcă sa scoți samp-ul din fullscreen (sa para un simplu window) și filmează așa. Are samp-ul probleme cu filmările în fullscreen. Succes!