| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire.azi am iesit aproape toata ziua cu prietenu meu seara cand am ajuns aksa la 7 mi-a zis ca trebuie sa duca niste prieteni intr-un oras vecin la cativa km, si nu m-a chemat cu el a zis ca ce fac raman aksa sa fac ceva de mancare.straight face si i-am zis ca raman.de cand a plecat a stins amandoaua telefoane si nu stiu nimic de elstraight face unde credeti ca ar putea fi?straight face

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vroia putina libertate. Vroia sa se distreze putin si cu prietenii lui avand in vedere ca a stat aproape toata ziua cu tine. Incearca sa nu devii sufocanta, risti sa.l pierzi asa. Mai lasa.l si pe el cu prietenii, nu.l mai suna. E ft frumos ca ati petrecut mult timp impreuna.

| y7y7y7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos ca mi-ai raspunshappyda eu nu sunt genu care sa il sufoce nici acum nu l-as fi sunat dar aveam nevoie de ceva sa cumpere cand venea inapoi la mine si atunci m-a vazut ca are telu stins si ma mai incercat si acum o jum de ora si nimic.straight face. sunt zile in care vine numah seara la mine deci nu il tin numah cu mine.dar nu inteleg de ce a stins telefoanelestraight facenu ma gandesc ca face ceva, mi-e frica sa nu fi patit ceva mai ales ca e cu masina.ca niciodata nu a stat atat fara sa ma sunestraight face