| 1234567890ana a întrebat:

Am si eu o nelamurire : nu inteleg de ce mi se schimba poza de pe desktop singura...ma puteti ajuta cu o explicatie? Va rog.

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Daca ai windows 7 este normal. Daca nu vezi sa nu fi instalat cineva un program care sa schimbe pozele la un interval de timp.

| den a răspuns:

Suspectlaughing...cred ca sunt virusii

| Anonimus_1246 a răspuns:

Adica? cum ti se schimba? de la o boza la alta? sau de a o poza ti de face ecranu negru? daca ti se face ecranu negru dupa un timb inseamna ca tia expirat windowsu sau cv de genu iti trebuie GENUINE sau cv de genu laughing sau sa iti bagi iar windowsu daca nu e asa nu stiu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema apare tema normala de la windows dar doar cand sting pc-ul daca il tin tot aprins nu am nici o problema imi ramane poze selectata de mine