| catalinutz1288 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Tocmai mi-am incarcat cartela cu 5 euro, mi-am bagat oferta de 1, 5 euro pentru net ca peste cateva minute sa constat ca nu mai am nici centi si nici netul nu imi mai merge. I s-a mai intamplat cuiva lucrul asta? De ce nu mai am nici credit si nici internet pe telefon?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai in ce retea? ca net au toate retelele! si bani nu ti-au mai ramas pe telefon pentru ca pe telefon platesti traficul (de exemplu 5 euro ai poti consuma in 30 ce minute...depinde de cat navighezi dar orice pagina deschisa considera ca dai cativa centi in functie de marimea paginii) Trebuia sa te orientezi la un telefon cu wirelles!, 5 euro costa activarea pe 1 luna dar daca tu nu mai ai bani pe telefon e normal sa nu se mai deschida internetul pentru ca nu mai are de unde sa-ti ia bani pentru navigare! Daca-l incarci ai din nou internet! sper ca m-ai inteles!