| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Am si eu o problema., a aflat un tigan ca eu am pus un pachet de tigari puse pe zapada in fata porti(3 tigari)le-a luat acasa dupa peste cateva ore m-am intalnit cu el si imi zice:aa deci fumezi? si eu am incercat sa ii spun ca nu mai fumez ca le aveam de anul trecut de cand fumam intr-un final a plecat si a zis ca se uita pe pachet sa vada in ce an sunt fabricate...el vrea sa stie,cred, pentru a va trage de limba ca fumez ca aia,sa imi vanda tigari electronice sa ii dau bani mai exact, sau cel mai probabil le zice parintilor, parintii stiu ca am fumat acu 1 an..deci va rog niste ideii ce sa fac cum sa scap...plsss

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ma? ce povesti imbraligate spui acolo?

| AdrianVoicu a răspuns:

Hmmm' preventiv le spui parintilor adevarul si ca tiganul incearca sa te santajeze.(Vorbeste cu mama ta )