| CostinAlex1990 a întrebat:

Am si eu o problema.
Am 14 anisi transpir foarte mult care e cam neplacut. am folosit o gramada de antiperspirante de la dove de la gillete si alte chestii si tot transpiram chiar mai mult la unele. DEci daca mi-ati putea spune ce sa folosesc sau sa fac sa nu mai transpir sau macar mai putin?
funda!

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Mergi la medic -Sau daca nu foloseste Deodorante puternice si spalate zilnic.Stiu ca poti sa ai si o afectiune -am mai auzit -asa ca fa totusi si o vizita la medica ca nu costa asa de mult cum zic asta!

| cosmin655 a răspuns:

Fa dus de 2 ori pe zi(dimineata si seara). Spalate pe tot corpul si scapa de parul din zonele intime si de la sub brat(daca ai), altceva nu stiuthinking incearca sa nu te imbraci prea gros, sa nu alergi mult etc(chestii normale, le stii).

| CostinAlex1990 explică (pentru cosmin655):

De spalat ma spar cateodata si de 3 ori, nu ma imbrac gros, si ma rad in yonele intime dar eu vorbesc in special transpir la subrat.