| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, am 15 ani si m-am ras deja de cateva ori pentru ca imi creste barba si mi se pare ca creste destul de repede.In mod normal la ce varsta ar trebui sa te razi? Daca te razi de la varsta asta barba iti creste mai repede, sau nu are nici o legatura? Am vazut pe site-uri pareri pro si contra
Dar totusi nu pot sa o las asa sa creasca pentru ca arata urat, as vrea niste sfaturi

1 răspuns:
| RaulxD a răspuns:

Salut.Eu am 14 ani si imi iau jos barba de cateva luni. Am o mica nelamurire:te razi cu lama sau cu aparatu? Daca te razi cu lama nu e bine de la aceasta varsta. Daca te razi cu aparatu nu cred ca e vreo problema.