| Morello_Cristian_1998 a întrebat:

Am si eu o problema am o tigara electronica (vape) Smok vape pen plus si curge dupe ce trag din ea ce trebuie sa fac vanzatorul imi zice ca se face condens dar o montai si demontai de 3 ori si tot la feo

2 răspunsuri:
| CMarius98 a răspuns:

Un prieten a făcut cancer din cauza cacatului ala numit " vape" mai bine fumează o Țigara normala decât aburii aia care te distrug. Sau mai bine zis lasă te de fumat!

| Morello_Cristian_1998 explică (pentru CMarius98):

Daca zici tu ca nu este sanatoasa arata o dovada clara ca electronica este mai dăunatoare decat normala, GREȘIT, cea normala este mai dăunătoare decat cea electronica (vape) iti dau si link de la un video care si medicii in 2016 au zis ca este mai sanatoasa, oricum o sa imi iau alta, si apropo am 13 ani nu mi-ar sta bine cu o tigara in gura!