| onlyone a întrebat:

Am si eu o problema cu monitoru si nu stiu care este cauza...,., am monitor benq si cand l-am aprins azi beculetu s-a aprins si monitoru sa aprins doar o secunda dupa care negru si cand pun o melodie se aude doar ca monitoru nu se aprinde

4 răspunsuri:
| Katiee^^ a răspuns:

Onlyone, scuze de off-topic.
@Gabrielă: Acum serios, m-am saturat de raspunsurile tale idioate, date doar pentru puncte. Gandeste-te putin, ce faci cu punctele alea?! Iti zic eu: NIMIC. Te rog, scuteste-ne de raspunsurile tale. Am observat ca raspunzi prima la majoritatea intrebarilor [ asta e ok ], dar raspunsurile sunt nefolositoare [ asta nu mai e ok at wits' end ].

| piciuk a răspuns:

Si cum ai reusit sa scrii pe TPU? hai sa iti zic eu ceva cu monitoarele astea de la benq, am avut si eu unul. si tot facea scurt mufa de alimentare si mereu se stingea. uita-te bine in spate si misca bine de mufa aia. poate din cauza asta, sau vezi sa fie facuta bine legatura intre monitor si unitatea centrala...

| piciuk a răspuns:

Aaaa... eu zic sa te duci cu el la reparat fugutza, sigur are el ceva...

| onlyone explică:

Am scris de pe calc lu soramea si problema este de la monitor ca sta aprins o secunda dupa care negru da beculetul este tot aprins