| Anonima568 a întrebat:

Am si eu o problema. In seara asta am banchetul si azi-dimineata mi-a venit ciclul. Cum as putea sa il opresc? Am auzit ceva de vitamina k, dar doare foarte tare cand te injectezi. Ceva mai nedurereos?

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu ai cum sa faci asta, insa ai putea folosi tampoane interne, pentru a te simti mai confortabil. Alta solutie nu prea exista.

| MMihai a răspuns:

Ciclul nu se oprește!
Îți cumperi niște tampoane și gata!
Nu trebuie să te zbânțăi prea tare!

| irina20 a răspuns:

Nu.
Dar de ce sa-l opresti?
Daca nu-ti permite sa porti ceea ce aveai pregatit poarta altvceva.Nu lasa un amanunt asa mic sa-ti strice o zi frumoasa si importanta!

| Anonima568 explică:

Am auzit ceva de o pastiluta care opreste ciclul pentru 24 de ore.