| Anonim12t a întrebat:

Am si eu o problema, in ultimul timp nu ma inteleg bine cu prietena mea si vreau sa ma despart de ea si ea spune ca se sinucide, ce pot sa fac?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai te desparti de ea. Ia ca zic si eu, daca nu mananci diseara porumb fiert, eu nu mai vorbesc cu tine. Ce faci in acest caz? thinking

Zau asa... pai atat o duce pe ea capul? Sta cu tine cand stie ca tu nu o vrei? Se minte pe ea singura? Nu o sa sinucida, zau asa. Insa are grav probleme daca gandeste asa.

| Wr3nch a răspuns:

Te desparti si punct. Eventual le zici la parinti ei sa se uite la ea, dar cred ca e doar o amenintare de forma sa te tina langa tine.

| Endoryus a răspuns:

Te desparti de ea. Ce face ea dupa, nu e problema ta. Plus ca de cele mai multe ori astea sunt amenintari tampite si doar atat.

| alexalx1234 a răspuns:

Te joacă pe degete. Și dacă se sinicide aia e, face umbră pământului degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbește cu părinții ei, are nevoie de ajutor...dar nici tu nu poți rămâne într-o relație în care ești ținut cu forța. Te șantajează emoțional, ceea ce nu e ok deloc din partea ei.

| Dana2103 a răspuns:

Te santajeaza emotional. Spune i sa mearga la un medic

| Teo29 a răspuns:

Si-a mai revenit?

| Ciorogârla a răspuns:

N-ai tu treaba ba, las-o sa-si faca mendrele