| bbii a întrebat:

Am si eu o problema : mi-am facut un cont de facebook pe un id pe care mai aveam un cont dar il aveam dezactivat. Si acum cand voiam sa intru pe facebook m-a logat pe contul vechi. Cum sa fac sa ma loghez pe contul nou ? Va rog sa ma ajutati puppy dog eyes .
Multumesc anticipat

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

NU poti! Nu poti sa-ti faci doua conturi pe facebook pe acelasi ID. Acel cont pe care l-ai facut de fapt s-a anulat si s-a activat contul vechi. Nu ai nici un cont nou.