mumoasa
| mumoasa a întrebat:

Am si eu o problemacrying
nu stiu de ce nu merge youtube sadCand intru sa ascult o melodie...se incarca foarte greu sadCanta putin, se opreste, canta putin si iar se opreste...straight faceCe pot face?sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a scazut viteza la net si incarca greu fisierul. Asta daca nu ai memoria varza. Restarteaza calcu sa cureti memoria si vezi cum merge. Daca nu, atunci ramine viteza (banuiesc ca la setari nu te pricepi si atunci pica varianta ca ai umblat pe unde nu trebuie) tongue

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai probabil ai Internet cu viteza mica si de asta se blocheaza. Daca nu e asa poti incerca si cu alt browser. Poti incerca si ce a spus Shin. Daca este putin spatiu pe partitia pe care ai instalat windowsul ( nu neaparat C ) o sa mearga foarte greu sistemul. Incearca sa restartezi daca ai probleme. Daca nu merge nimic din astea e posibil sa ai virusi. Trebuie sa incerci sa ii cureti si sa reinstalezi sistemul daca nu se rezolva.

| Klara a răspuns:

Ma, depinde si de viteza pe care o ai la internet tongue

Shin
| Shin a răspuns:

Cu alte sait-uri cu videoclip-uri pe net ai probleme? sau doar cu youtube? Incearca si vezi. Restarteaza calculatorul si daca tot ti se intampla si ai verificat si internetul merge bine, verifica daca ai destul spatiu pe partitia C.
Numai bine, Shinwinking

| Bishop a răspuns:

E de la net. De la viteza.

| Bia:X a răspuns:

Depinde de viteza pe care o ai la internet eu am avut net de la vodafone si stateam si 30 min sa se incarce o piesahappy incearca si ce a zis Shin dar de obicei asta e problema...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am o problema si nu stiu ce are deci instalez Adobe flash playeru si intru p you tube caut un video (melodie.etc) dau clixk p ea porneste pagina nu s eincarca nimic se blocheaza si mi se restarteaz apc-u stie candva ce se int?sad

| Vlad_3306 a răspuns:

Salut, problema poate fi din cauza faptului ca nu mai ai memorie pe hard (si mie mi s-a intamplat )o poti remedia usor stergand fisirele pe care nu le mai folosesti sau din cauza internetului, sper ca ti-am putut fi de ajutor