| Zana_3479 a întrebat:

Am si eu o problema sunt prea slaba si nu stiu cum sa ma ingras mananc de 3 ori pe zi mananc si paine dar nu ma ingras! nu stiu cum sa ma ingras! aveti si voi cateva ideei o cura de ingrasare ceva?

8 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Ia vitamine.

| AidaAmaranta a răspuns:

Buna!

Ai putea lua niste vitamine sau ai putea manca seara pana la vreo 12happy

| fCD a răspuns:

Mergi cat mai des la McDonald's si comanda de la Full House macar o data la 3 zile

| Daaax3 a răspuns:

Parerea mea este daca nu poti manca la pranz mananca seara mult, iar daca poti sa mananci la pranz, incearca sa mananci pe la ora 20 paine si mai multe alimente

| gabriella_1970 a răspuns:

Nu-ti schimba obiceiurile alimentare, doar mareste portile.Nu incerca sa te indopi si nici nu apela la mancaruri grase si nesanatoase.In loc de 2 felii de paine cu gem la micul dejun, mananca 3.Si tot asa la toate mesele.Asa vei lua in greutate fara sa observi.Si fa-ti micile placeri mai des, avand in vedere ca poti.Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca dupa 7 seara, nu fa sport, mananca multa ciocolata, smantana, pentru. ca au multe kcal. si mananca de mai multe ori pe zi, cat mai mult la fast-fooduri.

| letitblue a răspuns:

Mananca de 5 ori pe zi, mananca cat mai multe babane pe langa mancarea pe care o mananci happy

| lolLyX a răspuns:

Nu inteleg dc vrei s te ingrasi adica si eu sunt slaba sh ma mandresc cu asta, stai linistita ca l un momendat o ai s te mai ingrasi(dezvolti), nu te mai framanta cu asta, sunt altele care sunt grase sh vor sa fie slabewinking