| pse2 a întrebat:

Am si eu o rugaminte. As vrea sa fac modeling si nu stiu nici o agentie serioasa din Cluj-Napoca. Spuneti-mi va rog ceva agentie, stiu doar ca cele serioase nu cer bani de inscriere, etc.Am observat ca sunt ceva prezentari in Bamboo etc. si habar nu am ce agentii se ocupa cu astfel de evenimente. Funda

Răspuns Câştigător
| GirlWithScarf a răspuns:

BunahappyEu stiu de Transilvania Fashion.ei fac prezentari si in mall.Ideea este ca faci un curs la care se percepe taxahappy(200-300 ron). Dupa ce ai terminat cursul vei participa la balul operei.Acolo poti obtine diferite contracte.Succes.

1 răspuns:
| alonet a răspuns:

Intrebarea ar si daca esti pregatita sa intri intr-o lume atat de dura ca cea a modelingului, din punctul meu de vedere cred ca trebuie sa fi o persoana fara mustrari de constiinta ca sa poti practica aceasta cariera