| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o urgenta, vreau sa aflu un numar de telefon care m-a sunat, (mi-a scris si pe whatsapp ) numai problema e ca si apelurile le-am sters si pe whatsapp convorbirea. Cum intru in jurnale de apeluri sau ceva de genu sa vad numarul, va rooggg frumossss!

4 răspunsuri:
| jessikz0r a răspuns (pentru Salontanul):

Apoi uite-te la primul comenariu,
George:
Nu stiu daca astia care comenteaza(negativ) au descarcat aplicatia pentru iPhone sau au idee cu ce se "mananca"iPhone-ul. Ai control total asupra datelor pe care le acceseaza aplicatia. Cand instalezi aplicatia te intreaba daca vrei sa iti trimita notificari push si daca lasi aplicatia sa iti acceseze contactele. Cand incerci sa trimiti locatia actuala prin mesaj te intreaba daca ii lasi sa-ti acceseze locatia. Cand trimiti sau primesti o poza te intreaba daca ii lasi sa iti acceseze Camera Roll. Si daca tu iti dai acceptul poti oricand din Settings-Privacy sa ii opresti accesul la anumite functii. Asa ca va rog, inainte sa comentati, sa va faceti temele in ceea ce priveste aplicatia pentru iPhone. Deocamdata nu detin un Smartphone care sa ruleze Android, deci nu cunosc atat de bine OS-ul, dar pe iPhone e sigura. Stop shitting your pants.

| Salontanul a răspuns (pentru jessikz0r):

Mai uita-te si la alea negative. Si chiar crezi ca toti din conducerea statului canadian sunt tampiti?!

| jessikz0r a răspuns (pentru Salontanul):

Observ, concluzia e aceiasi, si daca n-aveam whatsapp imi puteau sustrage date de contact, asa ca si cu ea si fara...e tot acelasi lucru!