| mihai1997 a întrebat:

Am si o intrebare urgenta va rog raspundet, rog seriozitate
-sunt p vodafone si cand sun l *123# spune ca cica am -0.17 euro credit c inseamna asta? platesc mai mult l urmatoarea reincarcare
nu am mai avut credit cam d l inceputul lunii iunie
adica -0.17 E inseamna ca am intrat in perioada d gratie

6 răspunsuri:
| Nuri1 a răspuns:

Buna! Mihai daca esti pe abonament inseamna ca ai 17 eurocenti de platit, iar daca esti pe cartela cred ca ai avut ramasi acesti eurocenti si ai intrat in perioada de gratie. Sper sa fie asa.:*

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Pai inseamna ca ai 17 centi pe cartela.

| Ellysssey a răspuns:

Eu asa cred.la urmatoarea incarcare ar putea sa iti opreasca astia 17 centi dar eu cand am mai avut probleme cu cartele mea am sunat la ei.e un numar pe vodafone.ro la relatii cu clienti care te va conecta la un operator.vezi ca sunt mai multe nr de tel.incearca si ai sa vezi ca iti spune ce se va intampla! baftabig grin si sper ca te-am ajutat

| mihai1997 explică:

Si eu:* sper s nu platesc in plus oarecum mai astept rasp

| mihai1997 explică:

Dar dc sa+mi opreasca 17 centi asta c inseamna?:S

Răspuns utilizator avertizat