| flow a întrebat:

Am stat cu un baiat 2 luni si dupa m`am despartit de el pentru ca si-a pus o poza cu o fata cand o tinea in brate si cand o pupa si nu era la prima abatere din asta si dupa o luna ne-am impacat iar dar el mai era cu o fata si dupa iar ne-am despartit iar acum iar se da pe langa mine si m`a luat intr-o seara si m`a pupat ca sa ii faca in ciuda celui mai bun prieten al lui care vrea sa fie si el cu mine, dar eu nu vreau.nu stiu daca asta a fost motivul dar si aseara a vrut sa ma pupe si nu era cosmin acolo... dar nu am vrut eu.pentru ca nu vreau sa se mai joace cu mine.chiar daca ma gandesc ca poate nu vrea sa se certe cu cosmin... dar eu m`am certat cu cea mai buna prietena ca sa fiu cu el straight face. ce fac? Ps:tin mult de tot la el

Răspuns Câştigător
| laurika_3432 a răspuns:

E normal sa ti la el deoarece iti face avansuri mai ales ca sarutul... crede ca totul i se cuvine lui. pune piciorul in prag stay de vb el si intreaba-l asa:" tu de fapt ce vrei sa te joci cu sentimentele mele sau sa fi cu mine?" atunci o sa schimbe subiectul de vb si u sa insisti pe aceasta tema sa ii spui mai concret vreau un raspuns acum chiar daca ti la el si eu am tinut la prietenul meu cu care am fost aproape 2 ani dar acum nu ma mai intereseaza persoana lui stiu e greu sa il uiti dar incearca sa treci peste asta distreaza-te la maximum fai in ciuda.big grin vey trec peste toate crede-ma iti spun din propria mea experienta. fundita?love strucklove struck

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Daca doresti sa fii o carpa, impaca-te cu el. Daca doresti sa intri in randul femeilor respectabile, demonstreaza-i ca nu se mai poate juca cu tine cum doreste. Demonstreaza ca ai autoritate si stii sa te faci respectata ca femeie.

| αℓγήα ツ a răspuns:

Eu cred ca profit d tine
obs ca stai ca el, si il ierti dup tot ceea ce face
poate ca nu realizeaza ca tu tii l el
eu cred ca n-ar m trebui sa te impaci ca el pare unu dala nepasator care nu vr decat s aiba 10 iubite ca sa fie "cuul"laughing

| Anonim_4797 a răspuns:

Eu te inteleg ca tii atata la el dar daca face lucrurile astea nu cred ca el tine la tine fiindca nu iti dovedeste nicicum. faptul ca vrea mereu sa va impacati si ca iti acorda atentie poate fi din mandrie sau stiu eu ce. dar daca face aceste lucruri dupa doar 2 luni de zile, gandeste-te ca mai incolo va fi si mai si.eu zic ca ar trebui sa te combini cu altcineva ca sa ii vezi reactia si daca dovedeste ca tine la tine atunci te mai gandesti in legatura cu urmatoarea sansa (avand in vedere faptul ca tii atata la el). te pup, succes!

| Anonim_4797 a răspuns:

Atunci nu merita. e vorba doar de doua luni, incearca il uiti.ai putea sa iti gasesti pe altcineva daca singura ti-e greu sa treci peste despartire.

| flow explică:

Mi-am calcat de multe ori, chiar de prea multe ori pe mandrie pentru el. el nu a facut`o niciodata