| Loryoficial a întrebat:

Am sters din greseala softu din telefon [nokia 6303classic] ce trebuie sa fac?, exista program pentru asa ceva? daca da plsss dati-mi un link!
plssss un raspuns repede! MS anticipat!

2 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Singura solutie optima si functionala in cazul tau este sa te deplasezi urgent la un atelier specializat in repararea telefoanelor mobile, unde sa-ti resofteze telefonul si se acorda si garantie pentru aceasta operatie, incearca pe viitor sa nu mai faci astfel de gafe. Multa bafta!

| daniel92 a răspuns:

Desigur, scrie pe google soft 6303 si vei gasi.