| Anetta2005 a întrebat:

Am stricat noile mele casti. Sora mi le-a daruit si le-am stricat peste 5 minute. Ea nu stie de asta si acum stau si plang. Stiu ca nu e mare lucru dar imi doream mult acele casti si le-am stricat. Si sora m-a intrebat acum daca mi-au placut si eu am zis ca da dar de fapt le-am stricat si ma simt oribil simt ca stric tot ce ating si ma simt oribil si nu ma pot opri din plans ce sa fac?
Nu ma ironizati va rog, doar ca nu stiu ce se intampla cu mine.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai necaji atat.In viata e foarte important sa stii sa pierzi.Totusi,oricare ar fi consecintele ar trebui sa fii sincera si sa-i spui ca iti pare rau dar ai stricat castile.Si sa te astepti la o reactie dura din partea ei.Dar poate nu va fi asa. Poate te va ierta.Sau,daca se va supara ii va trece.

| PIPER23 a răspuns:

Daca o sa ii explici, ea te va ajuta. Sigur va intelege si te va consola. Te vei simti mai bine apoi. Lucruri de genul se intampla, nu ai ce face.

| ImUnlord a răspuns:

Imi pare rau de tine. Gandeste-te la ceva frumos, si fa ceva relaxant. Deseneaza, fa sport, fa ceva ce iti place...