| Dayannaaa a întrebat:

Am strungareata la dintii din fata, la cei 2 incisivi si nu o mai suport deloc. Ma gandeam sa imi pun un aparat dentar, dar din acela pentru noapte. Cam cat ar costa unul si in cat timp s-ar astupa strungareata?

1 răspuns:
| Led a răspuns:

Bunaa.si eu am strungareata tot la dintii astia.am vrut sa imi pun aparat dentar dar mi-a zis dentistul ca nu am ce face pentru ca asa sunt ei crescuti din gingie cu strunga si nu are rost sa ma chinui cu aparat.asta e norocu'. oricum daca vrei sa incerci stiu ca un aparat pentru noapte costa cam 2-3 mil asa stiu.
baftaa