| giulia_8691 a întrebat:

Am telefon lg ku380.si azi era la incarcat si s`a stins dintr`o data`. si cand incerc sa il aprins imi apare doar chestie cu fundalul negru pe care scrie lG si atat sta asa putin si se stinge.si cand il pun la incarcat tot asa, si beculetzul de la incarcator ii rosu apoi verde portocaliu straight face ce poate sa aiba sad

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Pai lasa-l o saptamana doua si dup aia pune-l din nou la incarcat! ok? 100% va merge funda?

1 răspuns:
| giulia_8691 explică:

Am reusit /l-am lasat 2 ore si a mersbig grinwinking iti dau funda ca esti singura care mi-a raspuns :*