| AnitaAlexandra a întrebat:

Am terminat clasa a 10-a la un liceu de arte, profil - actorie. Problema pe care o am de ceva timp este ca nu stiu ce sa fac dupa ce termin liceul. Mai exact ce facultate sa urmez (nu vreau sa continui cu actoria din diverse motive, desi este ceva ce imi place sa fac). Din clasa a 11-a, fiind la un profil de actorie, nu voi mai face fizica, matematica, biologie si chimie, Deci voi fi nevoita sa urmez o facultate care sa nu aiba vreo legatura cu aceste materii. Ce imi sugerati? Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| cosminro97 a răspuns:

Ar trebui sa faci o postliceala si sa te axezi pe o anumita meserie un an nu mori