| PrOx a întrebat:

Am tot auzit o melodie mai noua deci nu din vara sau de acum 4 luni prin diverse baruri si nu stie cum se numeste, avea versurile cam asa si era cantat de o fata si un baiat:I wanna feel your love, I wanna your love, I wanna feel your love... O O OOO we will gonna get this color, love...( nu stiu exact daca sunt asa dar cam asa suna)As vrea un nume sau un link pe youtube! Multumesc Anticipat!

4 răspunsuri:
| PrOx explică:

Unde vezi tu versuri dinalea in melodia care ai spus-o tu?! gandeste inainte de raspunde nu raspunzi numa sa zici si tu ceva

| BeiiaHD a răspuns (pentru PrOx):

-_- Macar am incercat sa te ajut. Ma rog.

| PrOx explică:

Pfffoai doamneelaughing