| Pysyqtza2012 a întrebat:

Am tras biletele la scoala ca noi colegii sa ne facem cadouri intre noi? ce pot sa-i iau unei colege...e mai pretentioasa de fel

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

O bratara, un lantisor, o brosa cu zodia sa sau cu initiala numelui ei, o esarfa, o pereche de manusi ( ca tot a venit iarnalaughing... sper ca te-am ajutat.

9 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Cu bijuterii nu dai niciodata gres.

| Nastia a răspuns:

Bijuterii.

| IsabelaIssa a răspuns:

O bratara cu numele ei, sau un lantisor happy

| Ch??treux a răspuns:

Un parfum dragut, machiajuri. Gestul conteaza, oamenii prosti vor fi vesnic nemultumiti.

| abNb a răspuns:

Aham cred ca virgula cumva din greseala esti cu mine in clasa laughing zi numele colegei tale si poate te ajutwinking

| Pysyqtza2012 explică (pentru abNb):

O cheama mihaela

| Louuder98 a răspuns:

Un lantisor de argint cu un medalion (care sa aiba o semnificatie draguta gen "Love", sau trifoi cu 4 foi, sau prima litera a numelui ei )sau o bratara de argint cu un model mai specialwinking

| Oana04 a răspuns:

Un inel,un lantisor, o pereche de cercei, o bratara, un tricou.o esarfa, o bereta

| xcamyx a răspuns:

Pai ce sa zic eu i-as lua un colier din meli melo si o ciocolata milka cu iaurt de capsuni.....nimic de imbracat sa zic asa daca ee pretentioasa