| anonim_4396 a întrebat:

Am trimis ieri mesaj cu: PLATESC la 1235 ca sa cumpar monede pentru hi5 si nu am primit nimic, dar banii ia luat de pe cartela hotii. Ce fac? Cum cumpar monede?

8 răspunsuri:
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Of imi pare rau sa iti spus ca hi5-ul este un site de sarlatani. Imi pare rau ca te-ai lasat pacalit. Lasa ca acum altii pot invata sa nu creada in astfel de site-uri ce cer bani.

| scarllet a răspuns:

Eu zic sa te lasi pagubas, oricum nu merita....astia iti iau bani pentru ce...pentru niste monede fantastice care pentru ei nu costa nimic...

| nustiucine a răspuns:

Nu cumpara monede, cumpara o carte... te ajuta mai mult.si lasa-l de hi-5 ca nu castigi nimic bun de pe acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://server.iad.liveperson.net/......w_results! PAGETYPE? sc=11&sf=101133&action=nextpage&category=11 - Fa si tu o reclamatie aici. Nu stiu daca merge dar merita sa incerci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am cumparat de 5 ori...
in aceiasi ora si nu mi-au dat monedele
dar mi-au luat creditul'
i hate hi5crying
mai bine ma faceam ufl pe lipiciosii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si p min mau dat in gat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum cumpar monede pentru jocurile de pe hi5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am trimis de o suta de ori si a merslaughing