| anonim_4396 a întrebat:

Am trimis unui prieten o poza pe mess din greseala si pana cand sa se trimita (adica cand se incarca poza sa se trimita) am dat stergere pe ia imediat si mi-a spus ca poza s-a sters(cand era atunci in curs sa se trimita) si vreau sa va intreb daca poza aia s-a trimis la acea persoana ca stiu ca daca trimiti gen un mesaj daca vrei sa-l stergi inainte ca el sa vada poti doar sa-l stergi ca sa nu mai vezi tu ca l-ai trimis dar persoana aceea poate sa vada mesajul.DECI LAMURITI MA PLZ CA ERA O POZA MAI PERSONALA SI NU VREAU SA VADA NU L-AM INTREBAT INCA DACA A PRIMIT CEVA DE LA MINE CA STIU CA AR PUTEA SA SPUNA CA NU DAR CAND COLO SA MA POMENESC CA ARE ACEEA POZA SI CA O VAZUSE.

1 răspuns:
| Hammurabi a răspuns:

Daca poza nu a apucat să se încarce total și ai anulat trimiterea înseamnă că nu a ajuns la el. Spre deosebire de mesaje, pozele sunt mult mai mari (ca volum de date) și nu se trimit instantaneu, așa că dacă anulezi in timpul expedierii nu trimite nimic.