| funnyname99 a întrebat:

Am un caiet mare cu spirala A4 si cu foarte multe foi si as vrea sa scriu lucruri importante si chestii laughing dar nu stiu ce... Aveti sa mi dati si mie o idee?

2 răspunsuri:
| viperra a răspuns:

Si eu am un caiet de genul, si am facut un jurnal din el.Rad mereu cand citesc din el ce scram cand eram mica, ii prea tare.Fa-ti un jurnal, cand esti suparata, poti scrie acolo.Sau un oracol, pe care sa scrii intrebari iar prietenii sa il completeze.Succes! happy

| policewoman16 a răspuns:

Poti sa-l transformi in jurnal, poti sa-l faci un fel de "album" unde sa lipesti poze si alaturi sa scrii amintirea legata de poza respectiva, sa capsezi lucruri importante de exemplu o felicitare de la parinti, o scrisoare de dragoste, de ce nu, poti sa scrii citate care iti plac sau sa scrii la un interval de timp (un an sa zicem) cum te vezi tu anul urmator si sa compari in timp.