| Milii a întrebat:

Am un card de 2 giga, gol si telefon samsung corby, cum sa fac sa pune poze, sau muzica pe el? pentru ca daca incerc sa fac o poza.imi spune ca nu mai am memorie (si nu mai am pe memoria interna) dar cardul e gol, cum rezolv asta?

Răspuns Câştigător
| Twatwaffle a răspuns:

Trebuie sa setezi ca poza sa se salveze pe card,de exemplu, faci poza si bifezi salveaza undeva in card, sau e posibil sa-ti schimbe automat locul de salvare daca memoria e plina. Oricum incearca...Bafta!big grin

| Milii explică (pentru Twatwaffle):

Da.am sarit cu privirea peste asta,pentru ca nu a schimbat automat locul unde s-a salvat, am rezolvat, merci!>big grin

| Twatwaffle a răspuns (pentru Milii):

Si eu am facut exact la fel, de aia stiu acumbig grin