| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Am un card de memorie la telefon. Vreau sa descarc de pe card videoclipurile si pozele. Unde sa pun cardul de memorie?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| fleurs a răspuns:

Telefonul daca are cablu de date, te conectezi direct lacomp prin USB

in cazul in care ai un card normal ca marime (ce nu necesita adaptor) poti sa il pui intr-un Card Reader si astfel iti descarci datele pe comp
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu unde sa-l pui, dar poate il bagi undeva! Unde? Dau funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Dmonik - daca spun unde, dai mie "fooonda"?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Anonim, ai funda mea! Zi-mi, ca mor de curiozitate!