| patry_6809 a întrebat:

Am un coleg la scoala care cred ca ma place.Cum sa aflu?

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Iti dai seama pur si simplu dupa comportamentul sau.roseste cand te uiti fix la el, isi intoarce brusc capul atunci cand il privesti in ochi, se balbaie cand vorbeste cu tine.bye bye wave

| AngelSpeed a răspuns:

Se comporta mai ciudat in prezenta ta, daca vi se intalnesc privirile se uita in alta parte dar numai la tine nu se uitahee hee
Bafta big grin

| Bulina_4880 a răspuns:

Simpluhappy
Te duci si il intrebi... daca iti este rusine in realitate fa o p mess
Eu sunt destul de tupeista si o pot face fata in fata insa nu stiu cum esti tu asa ca intreaba l. daca si tu simti asta pentru el se poate infiripa cevahappy