| OanaG a întrebat:

Am un coltar de piele gen http://www.romhel.ro/......_anda3.jpg si s-a crapat pielea intr-un loc unde e cusuta... ce pot face ca sa o lipesc sa nu sa se mai desprinda? >fundita:D

1 răspuns:
| Alina_9354 a răspuns:

Si eu am patit asa cu o canapea si se face din ce in ce mai urata, crapa tot mai tare si am intrebat la magazinul de mobila de unde am luat-o ce sa fac si mi-au spus ca nu am ce, doar sa o schimb cu altalaughing sau daca e in garantie sa o restitui(dar bineinteles ca nu mai era)! Bafta!