| Rebbeccca a întrebat:

Am un cont de IMVU de mult timp si nu imi mai merge, adica am incercat sa ma loghez si pur si simplu nu imi mai merge. Idei? Apropo am facut pe acest cont bani cu refer a friend.

2 răspunsuri:
| Northern a răspuns:

Si eu am patit la fel si crede-ma n-am nici o idee in legatura cu ce s-ar fi putut intampla.Deci am si eu aceeasi intrebare.

| Rebbeccca explică:

Probabil ne-au inchis conturile de la prea multe folosiri "refer a friend "... thinking Habar nu am, si mai aveam si o multime de haine si chestii pe el sad