| Violetta69 a întrebat:

Am un iubit pe care il iubesc foarte mult, destui prieteni si totusi, mereu imi doresc sa primesc afectiune de la alte persoane de care nu sunt atat de apropiata. Mai ales de la baieti. Si nu inteleg de ce nu imi este suficienta afectiunea primita din partea persoanelor pe care le iubesc.
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca atunci cand ai nevoie de un lucru, trebuie pur si simplu sa-l cauti, sa-l gasesti si sa-l traiesti. Dar in nici un caz sa iubesti pe cineva pentru ce-ti ofera, n-ai mai iubi omul ci ceea ce iti ofera el. happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa simt toate fetele bune care se dau la totii baietii.
Simt ca trebuie sa fie iubite de cat mai multi baieti/barbati si banuiesc ca stii ce tip de fata/femeie ai descris, nu?

| T0T a răspuns:

Câți ani ai și de când îți place 69?

| mentholinks a răspuns:

Ai fost rasfatata de mica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ciudata.