| UnicornLover1 a întrebat:

Am un iubit si nu știu ce sa ii iau de Valentine's day. El are 13 ani si eu 12. Suntem împreună de o luna si ceva. Cine imi da cele mai multe răspunsuri sau un răspuns foarte bun primește funda.

7 răspunsuri:
| Rd79 a răspuns:

De ce trebuie sa-i iei ceva?

| Eireann a răspuns:

Cumpara o felicitare si scrie ceva dragut. Poti sa gasesti o rama foto in forma de inimioara sau cu inimioare in jur si pui o poza cu voi doi. Un breloc cu "Te iubesc" sa se gandeasca la tine mereu cand il vede.

| Bonbardieruldeweekend a răspuns:

Breloc, de ex cu numar de masina b tip 00 si pe spate scrie te iubesc prostule si din 0 urile alea faci un infinit, niste ciorapi sau o bricheta misto chiar daca sunteti mici sigur e pasionat de chestiile astea

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Eireann):

Cred ca la 12 ani se iubesc de se sparge bibilica în doua

suntserios
| suntserios a răspuns:

Creioane de colorat, o carte cu Mickey Mouse, din astea de vârstă voastra

| Davidandrwi a răspuns:

O carte de matematică

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O carte de colorat, si un set de carioci.