| ela_4433 a întrebat:

Am un laptop lenovo si doresc sa il folosesc in limba romana nu in engleza stie cineva cum pot proceda?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Dacă vrei sistemul de operare în limba română va trebui să îl instalezi în limba română. Şi programele la fel.
Pentru windows era o variantă să instalezi un pack pe windows ca să îl pui în altă limbă, dar ştiu pe cineva care a încercat şi nu a reuşit.

2 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mulţumesc!

| alexxaz a răspuns:

Adica vrei toate programele si meniurile sa fie in lb. romana? Atunci iti trebuie un Windows in romana! Succes!