| Daria2018 a întrebat:

Am un nas,putin cocosat si lung, Doamne si imi e asa rusine cu el, pur si simplu m-am saturat de el si am 14 deci mai am pana la operatii, variante sa il fac mai mic desi stiu ca nu sunt am zis sa incerc, vazut o chestie rhino-correct m-am gandit sa o incerc da nu stiu daca merge...un sfat?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune si tu 2 poze aici (fata si profil) sa te vedem si sa putem sa-ti dam sfaturi in functie de cum arata, in realitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calma Daria, nu-i un capat de lume rolling on the floor
Si eu am nasul putin mai mare decat parintii mei, dar mie imi place. Ma mandresc cu el big grin. Nu trebuie sa iti fie absolut deloc rusine cu cine esti si de felul in care arati. Te face sa pari mai speciala decat ceilalti. Pana la urma ce este frumosul? Daca ai nasul cu 3 mm mai mic sau mai mare asta inseamna ca esti frumos? rolling on the floor Nu. Ca sa fii o persoana frumoasa trebuie sa te comporti ca una, nu sa arati ca una. Cunosc persoana cu un aspect fizic "frumos" si sunt niste repetenti vai mortii lor. Deci sa nu iti fie niciodata rusine cu tine. Trebuie sa inveti sa te iubesti asa cum esti tu. Daca cineva ti-a reprosat "ca vai ce urata esti" sau alte lucruri din astea, ori este un copil sub 16 ani, ori ii prost de da in gropi. O persoana inteligenta niciodata nu judeca o persoana dupa infatisarea sa. Deci cei ce fac misto de tine sau ceva. sunt niste imbecili ce nu merita nici cea mai mica atentie din partea ta.
Aici o poza cu mine si nasul meu XD https://imgur.com/a/mVGj0sj
rolling on the floor