| cosm1n_9149 a întrebat:

Am un Nokia 5310 Express Music si a inceput sa mi se reseteze la greu pana se inschide singur. Ce sa fac? Ati patit ceva similar? (i-am scos bateria, cartela si nimica, nu il pot folosi in nici un mod ca se inchide - deschide automat! )

4 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Trebuie dus sa-i rescrie softul

| cosm1n_9149 explică:

Dupa ce mi-am stors creieri si m-am umplut de nervi am reusit sa intru sa il fac sa isi revina la setariile originale ( desi nu ii modificasem nimica ca sa-i genereze restartarea) apoi am facut un update la soft si acum merge perfect.
Apropo de rescrierea soft-ului nu mergea ca se reseta incontinuu si doar dupa ce a revenit la setariile din fabrica a functionat!
Multumesc pentru tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Mi s-a intamplat asa ceva. Eu l-am tinut inchis fara baterie si cartela si s-a rezolvat.Incearaca metoda asta.

| d3razv41 a răspuns:

Cosm1n_9149 cum fac sa aflu codu de siguranta la Nokia 5310em ca l-am uitat