| pinky butterfly a întrebat:

Am un prieten de putin timp, o luna si o saptamana, si vin acum sarbatorile... Craciunul... si nu stiu ce cadou sa ii iau. Aveti vreo idee? Nu vreau ceva foarte scump, cam 50 de lei asa. big grin Ma ajuta careva?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Michie a răspuns:

Am o idee. Du-te la un magazin de bijuterii si cerei doamnei la comanda o inimioara care sa sa desprinda in doua jumatati pe una sa scrie initiala[sau numele tau] si pe cealalta a lui :* e ceva unic

3 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Pai fa o poza cu el si cu tine si cumpara o rama si scoate poza.big grin sau cumparai o bratara ...sau o bratara care sa fie si de barabati si de femeie si iti iei si tu una.sa aveti la felbig grin. Un parfum? Funda?

| Scumpy90 a răspuns:

Pai, ii poti lua un set cadou cu aftershave si parfum de la STR8, e pana in 50 lei, sau sa ii personalizezi ceva ( tricou, cana, un breloc), ii poti face tu o surpriza imbracandu-te in craciunitza big grin.

| eu09eu09 a răspuns:

Un Bluzon, o perche de blugi, Set parfum Bratarawinking gasesti tu big grin Funda pls