| Merc-dora a întrebat:

Am un prieten pe care am vrut sa il ajut. Acest ajutor a constat in a intreba fata de care ii place daca si ei ii place de el. Nu am vrut sa ii combin eu, ci doar sa aflu daca exista ceva intre ei sau nu. Amandoi sunt mai timizi si nu cred ca ar fi facut pasul asta niciodata.
Acum prietenul meu nu vrea sa mai vb deloc cu mine. Ce sa fac? Cum sa il impac?

Răspuns Apreciat de Editori
| TheCrusader a răspuns:

Tipi timizi nu prea stiu sa reactioneze in situatii de genul asta. Asa ca nu vrea sa vorbeasca cu tine pentru ca ai grabit ceva ce el nu vroia grabit. Da-i timp si o sa-i fie mai bine.

1 răspuns:
| Andra9pk a răspuns:

O sa ii treaca lui..stai linistit.
Poate ii e rusine acum ca a aflat tipa ca o place.